top of page

FIGHT CODE,
Savunma Sanatları, Temel Bireysel Güvenlik Prensipleri ve Fitness eğitimi içerikli bir organizasyondur. Fight Code Eğitiminin Genel içeriğini, Savaş Sanatlarının / Uzak doğu sporlarının temelini oluşturan temel güvenlik / teknik prensipleri, CQC (Close Quarter Combat) öğeleri, Temel Anatomi ve Egzersiz Fizyolojisi oluşturmaktadır. 

Fight Code Antrenörlüğü 4 Kademeden ve 7 Uzmanlık Eğitiminden oluşmaktadır. (Stick / Sopa, Knife / Bıçak, Palm Stick / Avuç içine sığan Kobutan, Trapping / Tuzaklama, Point Locking / Eklem Kilitleri , Dirty Boxing / Filipin Boksu ve Street Defence Tools / Sokak Savunma Ekipmanları ). Her bir Eğitim Kendi içinde Seviyelere sahiptir.

Fight Code Markası, UniBattle ve PTK Turkey markaları ile birlikte Dünya Tarihi ve Geleneksel Savaş Sanatları Derneğimiz altında, Nişantaşı Üniversitesi SEM ve Besyo işbirliğiyle Ulusal ve Uluslararası sertifika eğitimlerine devam etmektedir. 

DÜNYA TARİHİ VE GELENEKSEL SAVAŞ SANATLARI ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Dernek amacı, dünyada tarihi ve geleneksel Savaş, Dövüş, Savunma ve Saldırı Sanatlarının tanıtımı amacı ile sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda sistemlerin Fiziksel Uygunluk Antrenmanlarını araştırarak geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermektir.

bottom of page